Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: They make my eyes looks so pretty 😍 and it’s easy to use, I love it so much
Color: Black | Size: one-size | 2 photo(s)
Price: 40kr
Create the most satisfying flicks with our Bold Moves Kohl Cream Eyeliner Pencil. This silky, smooth cream eyeliner formula is designed to glide easily, making everything from precise wings to sultry smudges a breeze. Pop open the hidden sharpener at the bottom to keep your liner on point and your smokey eye on slay. As an added bonus, we've incorporated vitaminE derivative into this long-lasting liner to help soothe the skin around eyes along with kohl for rich color-payoff.
| Color | Brown |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Type | Cream Eyeliner |
| Height | 2 cm |
| Length | 12.5 cm |
| Net Weight | 1 g |
| Width | 3 cm |
| SKU | sb260115155641261312370 |
Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: They make my eyes looks so pretty 😍 and it’s easy to use, I love it so much
Color: Black | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like this. It’s quite thick but still easy enough to handle and use. And the eyeliner is very well pigmented so nice and dark.
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so so so much i use it everyday on my waterline
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: f***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Girl it’s just so gooood
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)